Hüseyin Yıldırım “Siz  kalacaksınız sadece bir kişi gidecek“ | Kelkit Radyo ve Gazetesi
Ana Sayfa
Dolar : 2,9227 Euro : 3,2580 Bist : 74.204
Ana Sayfa >> Hüseyin Yıldırım “Siz kalacaksınız sadece bir kişi gidecek“24.02.2014 17:22

Hüseyin Yıldırım “Siz kalacaksınız sadece bir kişi gidecek“

Hüseyin Yıldırım “Siz  kalacaksınız sadece bir kişi gidecek“


Adalet ve Kalkınma Partisi dün Erbaa Cumhuriyet meydanında aday tanıtım programı düzenledi. Cumhuriyet meydanında düzenlenen programa Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Demircan, Erbaa Belediye başkan adayı Hüseyin Yıldırım, Tokat İl başkanı Adem Çelik, Erbaa AK Parti İlçe başkanı Fatih Akgün ve çok sayıda vatandaş katıldı


Bu haber 702 kez okundu.  Aday tanıtım şöleninde söz alan Erbaa İlçe başkanı Fatih Akgün Erbaa’da yeni yapılan Halk Eğitim Binası ile Sosyal Güvenlik Kurumu binasından bahsederek Sosyal Güvenlik kurumu ile işi olan vatandaşlarımız artık Tokat’a gitmek zorunda kalmayacaklar dedi. Sözlerine Erbaa’ya kurulan yeni üniversite ile devam eden Akgün bir dernek vasıtası ile gerçekleştirilmeye çalışılan tadilatların yapılamadığını söyleyerek binaların tadilatı için Milletvekili Zeyid Aslan’ın girişimleriyle bu iş için 3 Milyon TL’lik bir kaynak aktarıldığını ve binaların önümüzdeki öğretim yılına yetiştirileceğinin müjdesini verdi.
YOLSUZLUĞUN HESABINI SORARIZ
Fatih Akgün’ün konuşmasının ardından kürsüye çıkan AK Parti Merkez Karar Yürütme Kurulu üyesi ve Devlet Eski Bakanı Ahmet Demircan 30 Martta Sadece belediye başkanı seçmeyeceksiniz Türkiye’nin geleceğini oylayacaksınız dedi. Türkiyeyi engellemek için gerekçeler bulurlar üretirler ne dediler Adnan Menderes için “Gençleri kıyma makinelerinde kıyıyor” dediler, böyle yalanlarla durdular. Sağ, sol çatışması çıkartıp kardeşi kardeşe vurdurdular bunu gerekçe yapıp darbe yaptılar, 28 Şubat’ta ne dediler “İrtica geliyor” dediler Emriyeler, Fadimeler, Müslümler ürettiler Türkiye yi irtica ile korkutup Türkiye ye hizmet etmekte olan bir iktidarın önünü kestiler. Şimdi baktılar ki Türkiye mesafe alıyor bu birilerinin hoşuna gitmedi dedi. Birileri düğmeye bastı dün Emriyeler, Fadimeler, Müslimler bugün bir tane, iki tane, on tane ağaç yetmedi; Türkiye’de 3 Milyar’a yakın ağaçlandırma yapmış bir hükümeti ağaç kesmekle suçladınız. Yetmeyince bu sefer yolsuzluk diye bir şey ortaya çıkarttınız evet varsa yolsuzluk yapan bunun hesabını soracak olan da yine AK Parti Hükümetidir bu biline dedi.

MİLLETLE ARAMIZI BOZAMAYACAKLAR

Demircan’ın ardından söz alan Tokat Milletvekili Zeyid Aslan ise ülke gündemine ilişkin yaptığı açıklamasına başlamadan önce meydanı dolduran kalabalığa seslenerek “Bu meydan bu meydan genel başkanlar gördü ama böyle kalabalık görmedi” dedi. Birileri büyüyen Türkiye den güçlenen Türkiye den rahatsız oldular. Bu büyüyen Türkiye 3 kıtada 6 asır boyunca haksızlığın karşısında duran Osmanlının torunları yeniden ayağa kalkarsa onların saltanatları sona erecek. Öyleyse ne yapmak lazım daha 2002’de Ak Partinin iktidara geldiği dönemden itibaren Ak Partiyi iktidardan uzaklaştırmak Ak Partinin milletle kurduğu sevgi köprüsünü yıkmak için bir yığın oyunlar yaptılar tuzaklar kurdular ama başaramadılar, dedi.
ÇAMURLU YOLLARINDA GEZDİM
Sözlerine “Erbaa da doğdum Erbaa da büyüdüm Erbaa’nın çamurlu yollarında, tozlu sokaklarında gezdim” diyerek başlayan Hüseyin Yıldırım gençliğimize güveniyoruz, Erbaa’nın gençlerine güveniyoruz dedi. Biz Erbaa’mıza değişim için geliyoruz, katılımcı belediye için geliyoruz, seçim beyannamemiz de belirttiğimiz gibi büyük medeniyet yolunda insan demokrasi şehir diyoruz. İnsanımızı hizmetin merkezine koyacağız, insanımıza soysal politikalar üreteceğiz, insanımıza kültürel politikalar üreteceğiz, iş ve istihdam alanları sağlayacağız ve insanımızı demokrasi yoluyla bu yönetimin içine katacağız geçmiş medeniyetimize layık kişilikli ve kimlikli şehirler oluşturacağız hep birlikte. 
ASLA TEK ADAM OLMAYACAĞIZ
Bu yönetim anlayışında ben yok biz var bu bizin içinde belediye başkanı olacak işte burada belediye meclis üyelerimiz tecrübeli alanında uzman meclis üyelerimiz olacak. Bu bizin içinde Erbaa olacak beraber yöneteceğiz şehrimizi. Seçilmiş muhtarlarımız olacak, apartman yöneticilerimiz olacak, sivil toplum kuruluşlarımız olacak, ilgili kurumları yapacağımız projelerde fikir alışverişine katacağız, istişare halinde yöneteceğiz, asla tek adam olmayacağız.
ÜRETEN ERBAA OLACAK
Biz üreten Erbaa olacağız iş üreteceğiz istihdam üreteceğiz en verimli ovalardan birinde yaşıyoruz ama bu ovanın nimetlerinden faydalanamıyoruz. Tarım alanında yeniliklerle geliyoruz tarımı yeniden canlandıracağız organize tarım ürünleri üreteceğiz. Ürettiğimiz tarım ürünlerini organize sanayi bölgemizde işleyip katma değerini Erbaa’nın alacağı bir sistem geliştireceğiz. Erbaa’nın domatesini Niksar alıyor salça yapıp bize geri satıyor, Erbaa’nın üzümünü Zile alıyor pekmez yapıyor bize geri satıyor, Erbaa’nın yaprağını dışardan toptancı geliyor alıyor ve kendi adına satıyor Erbaa sadece küçük bir miktar kazanıyor. Üreten Erbaa’da iş istihdam oluşturan Erbaa da tarıma ve hayvancılığa dayalı sanayi yi geliştireceğiz Erbaa’mız üretecek Erbaa’mız kazanacak ve organize sanayi bölgemiz çevre ülkelere ihracat yapacak inşallah.
SPOR KLÜPLERİNE DİLENCİ MUAMELESİ YAPMAYACAĞIZ
Sporcu ve spora ilgi duyan kardeşlerime şunu söylüyorum yeni, modern bir şehir stadyumu inşa edeceğiz. Bu stadyumun yanında antrenman sahaları olacak, yan sahalar olacak, kulüplerimize yeni kulüp binaları yapacağız inşallah kulüplerimizin alt yapı eksikliklerini gideceğiz malzemelerini karşılayacağız ve onlara dilenci muamelesi yapmayacağız buna söz veriyoruz.
SİZ SİZ KALACAKSINIZ SADECE BİR KİŞİ GİDECEK
Belediyede çalışan işçi kardeşlerime seslenmek istiyorum sizi korkutuyorlar biliyorum. Ekmeğiniz gidecek biz gidersek siz gideceksiniz diyorlar biliyorum. Ama korkmayın evinize huzurlu gidin, ekmeğinizi huzurla paylaşın eşinizle çocuklarınızla, biz sizinle beraber bir ekip olarak çalışmaya devam edeceğiz siz siz kalacaksınız sadece bir kişi gidecek. 
ERBAA’NIN CEFASINA TALİBİZ
Sözlerini Hakka inandık, halka güvendik makam ve mevki peşinde olmadık bunu en iyi bilen sizlersiniz bu Erbaalı kardeşiniz asla makam ve mevki peşinde olmayacak Erbaa’ya hizmet aşkı için geleceğiz inşallah. Makam ve mevki peşinde koşanlar belli, hala Erbaa’ya hayaller satıyorlar, masallar satıyorlar, hala Erbaa’da hayalimiz var diye dolaşıyorlar, 20 yıllık iktidarları dönemine Erbaa’nın en basit sorunlarını çözemeyenler, halen Erbaalıya hayaller satıyorlar ancak deniz bitti. Erbaalı artık uyandı Erbaa’da artık söylenecek yalan kandırılacak seçmen kalmadı. Biz Erbaa’nın sefasına değil cefasına talibiz dedi.
Etiketler: AK -PARTİ -ADAYİTANITIM

Diğer SİYASET haberleri

FOTO GALERİ

Deneme Galeri

#
http://www.kelkitradyo.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright