AK PARTİ ERBAA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN YILDIRIM OLDU | Kelkit Radyo ve Gazetesi
Ana Sayfa
Dolar : 2,9479 Euro : 3,3006 Bist : 72.005
Ana Sayfa >> AK PARTİ ERBAA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN YILDIRIM OLDU31.01.2014 00:00

AK PARTİ ERBAA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN YILDIRIM OLDU

AK PARTİ ERBAA BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HÜSEYİN YILDIRIM OLDU


Erbaa Ak Parti Erbaa Belediye Başkan adayı Ecz.Hüseyin Yıldırım oldu.


Bu haber 627 kez okundu.

Hüseyin Yıldırım yaptığı açıklamada “ Rabbimin izni ve başta teşkilatımız olmak üzere halkımızın teveccühü ile Türkiye’yi yeniden imar eden Ak Partimizden Erbaa Belediye Başkanı Adayı olarak açıklanmaktan duyduğum memnuniyeti sizlerle paylaşmak istiyorum.  Daha aday adaylığı sürecimizden başlayarak kararlılığımız Erbaa’mızı ak belediyecilikle tanıştırmak üzerinedir. Ak belediyecilik, insanımızın hayatını kolaylaştıran, zamanın görevlerini yerine getirmeye çalışan ve merkezinde insan olan belediyeciliktir.

Bütün projelerimizi ,  Büyük Erbaa’yı hiç vakit kaybetmeden nasıl imar edeceğimizin heyecan ve coşkusu ile tasarlıyoruz. Kardeşçe geçen bir aday adaylığı sürecinin ardından tüm teşkilatımız ve halkımız ile kenetlenerek Büyük Erbaa’yı birlikte kuracağız ve inşallah Erbaa’yı dünyanın dikkatini çeken bir kent haline getireceğiz. Bunu yaparken de seçim sürecinde ve sonrasında gönlü Yunus’tan alacağız: “Biz gelmedik kavga için, bizim işimiz sevgi için, dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldik.” Şiarımız budur. Kapısı ve gönlü açık bir belediyecilik ile hemşerimizi biz de daima ziyaret edecek ve sorunlarını yerinde görüp, çözüme kavuşturacağız. Gidemediğin yer senin değildir, sözünü şiar edinerek, dinlemediğimiz söz bırakmadan, gecemizi gündüzümüze katacağız.

Seçimler demokrasilerin bayramıdır. Biz seçim gününe kadar yapacağımız çalışmalarımızda bir bayram gününe hazırlanma telaşında olacağız. Erbaa inşallah 30 Mart akşamı kendi zaferini yaşayacak. Çünkü bizim galip geleceğimiz seçim Erbaa’nın zaferi olacaktır. Sevgili hemşerilerimin bilmesini hususiyetle isterim ki; Ak Parti’mizin kazanacağı seçimin kaybedeni olmayacaktır. Biz hüzün ve üzüntü için değil, miniklerimizin yanaklarındaki gamzeyi görmek için geleceğiz. Siyaset bizim için hizmet kapısıdır. Her evde neşe tek derdimizdir. Mücadelemiz rakiplerimizi mağlup etmek ve zihinlerde travmalara sebep olmak için değildir. Erbaa’da her görüşten insanımız bizim kardeşimizdir. Erbaa kardeşliğini tesis etmek temel  gayemizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün hemşerilerime saygı ve sevgilerimi sunar, 30 Mart yerel seçimlerinin Erbaa’mızın ak belediyecilikle tanışacağı gün olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim.

 

 

 


Etiketler: ak parti -erbaa - belediye - başkan - adayı

Diğer SİYASET haberleri

FOTO GALERİ

Deneme Galeri

#
http://www.kelkitradyo.com/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright